Dzień Matki w ALLESTETIS

Nasze Mamy w trosce o cały świat często zapominają o sobie. Dzień Matki to nie tylko znakomita okazja do celebracji najważniejszych dla nas osób, ale także do zadbania o nie w sposób szczególny.

May
20
60754296_2345646559015314_556454717329244160_n

ZADBAJ O MAMĘ W NAJPIĘKNIEJ JAK POTRAFISZ!
Nasze Mamy w trosce o cały świat często zapominają o sobie. Dzień Matki to nie tylko znakomita okazja do celebracji najważniejszych dla nas osób, ale także do zadbania o nie w sposób szczególny.

Z okazji tego szczególnego dnia w okresie 21 - 26 maja obniżamy wszystkie ceny usług dostępnych w gabinecie kosmetologicznym o 20%!

Zadbajmy o nasze Mamy, oferując im luksus, na który często same sobie nie pozwalają albo nie mają nań czasu.

Promocja dostępna jest w zakupie stacjonarnym, w placówkach ALLMEDICA oraz w sklepie online. Wystarczy przy zakupie wpisać kod: mama i do kwoty zakupu zostanie dodany 20% rabat. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi i nie dotyczy bonów kwotowych. 

NASI SPECJALIŚCI:
mgr Kinga Bogacz
kosmetolog Paulina Fryźlewicz

ROZMOWA Z DR. DOMINIKIEM BOLIGŁOWĄ, specjalistą chirurgii plastycznej i estetycznej. 
Źródło: http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24449717,cena-wiekszej-meskosci.html

IWONA HAJNOSZ:  Kończył pan medycynę we Włoszech, pracował w Szwajcarii, specjalizację z chirurgii plastycznej zrobił w Niemczech. Cztery miesiące temu wrócił pan do Krakowa. Czy z perspektywy tych wszystkich szpitali i krajów, w których pan pracował, dostrzegł pan w ostatnich latach rosnące zainteresowanie mężczyzn operacjami przedłużania penisa?

DOMINIK BOLIGŁOWA: Tak, coraz więcej moich pacjentów, i to niezależnie od kraju, jest zainteresowanych tego typu zbiegami. Nawet jeśli nie decydują się na nie od razu, to chcą jak najwięcej wiedzieć o przebiegu takiej operacji. Chcą znać ryzyko, z jakim się wiąże, i oczywiście, ile kosztuje.

W rejestrach International Society of Aestethic Plastic Surgery przed rokiem 2013 liczba zabiegów przedłużania penisa była tak mała, że nie rejestrowała tego statystyka. Potem nastąpił nagły skok i do końca 2017 roku na całym świecie zdecydowało się na taki zabieg ponad 45 tysięcy mężczyzn!
15 lat kształciłem się i pracowałem poza Krakowem i Polską. W tym czasie chirurgia plastyczna bardzo się zmieniła. Oczywiście, nadal najczęściej wykonuję korekcje nosa, plastykę piersi czy facelifty, ale w naszych gabinetach gości coraz więcej mężczyzn.

Dlaczego podejmują decyzję o zabiegu? Jakie są ich motywacje?
Swój udział w tym mają media społecznościowe i postępująca liberalizacja w podejściu do życia, co powoduje, że zachowania i decyzje dotyczące własnej osoby dziś ludzie podejmują inne niż jeszcze kilka lat temu. Np. wszyscy robią sobie zdjęcia i publikują je w sieci – potęga Instagrama się na tym opiera. Każdy chce wyglądać na nich możliwie najlepiej.

Czyli mówimy teraz o tzw. nudesach, jak młode pokolenie nazywa rozbierane zdjęcia, których wysyłanie sobie to element korespondencji, co przestało już dziś krępować. I to bez względu na wiek czy stan konta. Mam np. na myśli przypadek najbogatszego człowieka świata – twórcy Amazona Jeffa Bezosa, którego zdjęcia penisa, wysłane kochance, wyciekły do prasy. Mówi się, że szykuje się najdroższy rozwód na świecie, bo do podziału jest ponad 130 mld dolarów!
Emocje to jeden z najsilniejszych bodźców do działania, które wyłączają rozum i pchają człowieka do decyzji, których w innej sytuacji by nie podjął. Może to jest taki przypadek?

Wracając do pana specjalizacji. Na czym polega, w sensie medycznym, operacja przedłużania członka?
Powiększenie penisa jest operacją wielokomponentową. Najprostszą, najpopularniejszą, choć nie zawsze konieczną komponentą jest wstrzyknięcie własnego odwirowanego tłuszczu, aby zwiększyć obwód prącia. Jako że tym samym zwiększamy jego ciężar, penis, zgodnie z prawem ciążenia, wydłuża się nieznacznie. Sam, mimo że uwielbiam pracować tłuszczem – wstrzykuję go w twarz, w chore stawy – to tutaj jestem trochę bardziej sceptyczny. Tę cześć zabiegu wykonuję jedynie jeśli istnieje wyraźna potrzeba pogrubienia penisa. Gdy wciskamy tłuszcz między powięzi członka, zaburzamy ich anatomię, co może spowodować zwiększenie tarcia i zmniejszenie elastyczności podczas stosunku. Następną komponentą jest plastyka lub przecięcie więzadeł, ligamentum suspensorium i fundiforme, mocujących penisa do miednicy. Penis wówczas wysuwa się, a my przyszywamy go do okostnej w nowej, dalszej pozycji. Efekt wysunięcia często należy wzmocnić poprzez liposukcję lub plastykę wzgórka łonowego. Kolejną komponentą jest wydłużenie skóry. Ja pozyskuję ją najczęściej za pomocą płata z worka mosznowego. „Wisienką na torcie”, że tak kolokwialnie powiem, jest przywrócenie prawidłowych kątów pomiędzy penisem a workiem mosznowym oraz wzgórkiem łonowym. Po tym zaczyna się długi okres rekonwalescencji.

Czy zabieg ma wpływ na płodność?
W zasadzie nie, ale jak każdy zabieg wiąże się on z pewnym ryzykiem. Jeśli mamy powikłanie, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia lub przecięcia nasieniowodu, oznacza to problemy. Ale gdy nie zachodzą takie okoliczności, nie ma przeszkody, żeby decydować się na dzieci.
Metody powiększania penisa różnią się stopniem inwazyjności, więc ja swoim pacjentom zawsze rekomenduję od tych mniej inwazyjnych do bardziej. Można zacząć od wspomnianego tłuszczu lub wysunięcia penisa, natomiast najbardziej inwazyjne metody, jak wszczepianie protez, zarezerwować dla przypadków najcięższych.
Kim jest pana pacjent?
Przekrój pacjentów jest bardzo różny. Jak pani pamięta, pracowałem w Niemczech, moim pierwszym pacjentem w szpitalu we Frankfurcie był mężczyzna, który po operacji bariatrycznej schudł 50 kilogramów. Po tak wielkiej utracie wagi trzeba było usunąć fałd zwisającej skóry. Chirurg plastyk, który przeprowadzał tę operację, mając jak najlepsze intencje, użył klasycznej techniki plastyki brzucha, która z pewnością idealnie nadałaby się do np. brzucha pociążowego. Niestety w tym wypadku naruszenie tzw. stref przylegania – czyli miejsc, gdzie skóra mocniej wiąże się z powięziami) – spowodowało, że fałd brzuszny wraz ze wzgórkiem łonowym opadł jeszcze mocniej i całkowicie zagrzebał penisa. Stąd nazwa takiego schorzenia „buried penis” albo „concealed penis”. 48-letni pacjent miał m.in. problemy z oddawaniem moczu. Musiałem „wygrzebać” penisa, „obedrzeć‘ go z chorej i zmienionej skóry, a następnie wykonać wszystkie wcześniej opisane komponenty powiększenia członka.
Inny młody mężczyzna schudł aż 100 kilogramów i aby odsłonić penisa, musiałem najpierw usunąć mu aż 10 kilogramów skóry i tkanki tłuszczowej, aby móc dojść do prącia i zrobić plastykę. Ten pacjent również zdecydował się na wielogodzinny zabieg u mnie, gdyż miał problemy nie tylko seksualne, ale także z oddawaniem moczu.
Pacjenci postbariatryczni to wyzwanie dla całej medycyny, nie tylko chirurgów plastyków. Ale jako chirurg stawałem też przed koniecznością wykonywania zabiegów u mężczyzn, które nie miały charakteru estetycznego. Trafiali do nas pacjenci, którzy niezbyt rozsądnie podchodzili do swojego zdrowia. Gdy przeczytali bądź usłyszeli, że kobiety powiększają biusty silikonem, uznali, że można wstrzyknąć go do penisa. Problem w tym, że był to silikon do przyklejania płytek ceramicznych – bo dla nich silikon to silikon, uznali że taki też się sprawdzi. Miałem w Niemczech przynajmniej 10 takich przypadków. A organizm tak funkcjonuje, że każde ciało obce odrzuca albo próbuje pokonać. Silikon powodował ogromne powikłania, takie jak ziarniaki, chroniczne zapalenia prącia oraz jego skrzywienie. Trzeba było wycinać skupienia silikonu w penisie i w zależności od tego, jak wniknął, rekonstruować narząd. To oczywiście skrajne przypadki, wielu naszych pacjentów to też mężczyźni, u których doszło do różnych powikłań po obrzezaniu. Jak przed chwilą wspomniałem, mamy też grupę pacjentów, u których diagnozujemy „penis schowany” lub bardzo rzadko mikropenis.
Jest też wielu mężczyzn z penisami o przeciętnych rozmiarach, lecz mających kompleksy – nie wiedzą, że wszystko jest z nimi w porządku, a twierdzą, że ich członek jest za mały i zdecydowanie chcą operacji.

To taki syndrom męskiej szatni? Ten rodzaj niepewności, który mimowolnie się pojawia...
Nie jestem psychologiem, ale do porównań skłania świat, w którym np. pornografia jest wszechobecna. Tyle że tam aktorzy są specjalnie dobierani, a mężczyźni, nawet mając w świadomości ten fakt, i tak porównują wielkość przyrodzenia aktorów z tych filmów ze swoim. To jest przyczyną bardzo głębokich kompleksów. I dotyczy to też tych mężczyzn, których nikt nie podejrzewałby o podobne kompleksy. Raz trafił do mnie pacjent, świetnie zbudowany, wysportowany i umięśniony. Świadomy swojego wyglądu, uznał, że ma bardzo zwisającą mosznę, zdecydował się na jej podciągniecie i przy tym powiększenie penisa. Są mężczyźni z prawidłowo wykształconym penisem, którzy po prostu chcą go mieć jeszcze większego.

Zapewne uprzedza pan pacjentów, jakie ryzyko wiąże się z taką operacją i jak będzie wyglądało ich życie tuż po niej?
To mój obowiązek. Rzetelnie informuję, że to kosztowny zabieg, a proces gojenia będzie długi i może być bolesny. Czas do zdjęcia szwów to około dwa tygodnie, minie miesiąc, zanim będą mogli podjąć jakąkolwiek aktywność seksualną. Ale z reguły są tak zdeterminowani, że się decydują.
Szczególną uwagę zwracam na stan emocjonalny pacjenta. Decyzja o takim zabiegu musi być podjęta świadomie i racjonalnie. Jeśli mam wrażenie, że może to być szaleństwo chwili, albo podejrzewam chorobę psychiczną, odmawiam i proponuję wizytę u psychiatry. Osobna kategoria to ludzie, którzy uważają, że są samotni z powodu swojej „wady”. Samotność nie jest przecież determinowana bezpośrednio wielkością prącia, natomiast sama z siebie może wywołać spustoszenie w psychice. Dlatego takie przypadki są dla nas szczególnie trudne.
Ile kosztuje taki zabieg?
Operacja trwa od godziny do nawet czterech. Europejskie ceny – w przeliczeniu na złotówki – to rząd wielkości 30-35 tys. W Polsce ceny są niższe – w zależności od metody – od 8 do 22 tys. zł.

Możliwe zwiększenie długości penisa w stanie wzwodu po zabiegu to ok. 14 milimetrów. Czy to rezultat wart tylu cierpień?
W obwodzie uzyskujemy ponad 3 cm więcej, a w przypadku penisa schowanego i po wykonaniu wszystkich opisanych uprzednio przeze mnie czynności, wydłużamy go nawet o 8 cm. Mam zadowolonych pacjentów. Te zabiegi poprawiły jakość ich życia.
Przeczytałam w „Guardianie”, że powiększanie penisów to dziś ogromny medyczny biznes: „Brytyjskie kliniki, które posiadają gabinety do konsultacji na Harley Street w Londynie oraz w miastach takich jak Manchester, Sheffield, Birmingham i Leeds notują rekordową liczbę pacjentów zainteresowanych ich usługami. W jednej z nich, London Center Aesthetic Surgery, liczba operacji wzrosła z zaledwie kilku w 1990 roku do ponad 250 w 2017”.

Powiększanie i wydłużanie penisów to trend światowy. Sądząc po czasach w których żyjemy – o czym mówiliśmy na początku – zyski branży będą ogromne!
Wciąż większość moich pacjentów to wciąż kobiety, ale mężczyzn przybywa. Żyjemy w czasach imponowania innym, taka kultura wzmaga poczucie niedoskonałości. Dotychczas presja środowiskowa i autostygmatyzacja dotyczyła wyłącznie kobiet, ale można rzec, że dzisiaj i w tej dziedzinie życia nastąpiło równouprawnienie. A medycyna estetyczna – w moim przypadku chirurgia plastyczna – wychodzi po prostu temu naprzeciw. Pierwsze publikacje dotyczące pacjentów powiększających penisy pochodziły z Włoch, Stanów Zjednoczonych, Krajów Arabskich, czyli bogatych rynków, ale i to się zmienia.

Ze Szwajcarii na Podhale - wybitny chirurg plastyczny przyjmuje w klinice ALLESTETIS

Absolwent prestiżowego Wydziału medycyny i chirurgii „Gemelli” na słynnym Università Cattolica del Sacro Cuore w Rzymie (Katolicki Uniwersytet Najświętszego Serca z polikliniką „Gemelli”). Podczas specjalizacji wykonał samodzielnie 1788 udokumentowanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Taka liczba z pewnością wpływa na swobodę i precyzję posługiwania się narzędziami chirurgicznymi. A precyzja w zawodzie chirurga plastycznego jest nie do przecenienia.
December
06
Dr Dominik Boligłowa, o którym mowa, dołączył do naszego zespołu lekarskiego. 
Lista specjalistów, pod okiem których doskonalił swoje umiejętności nie jest wybitnie długa, ale robi wybitne wrażenie: m.in. dr Maurizio Nava w Mediolanie, dr Carlos del Pino Roxo w Rio de Janeiro , prof. Joerg Gruenert w St. Gallen, dr Jose Luis Martin del Yerro Coca w Madrycie, dr Michael Bromba w Essen.

Zakres wykonywanych przez doktora Boligłowę zabiegów obejmuje wszystkie obszary chirurgii plastycznej, od korekcji uszu, przez rekonstrukcję i powiększanie piersi, po plastykę dowolnej części ciała.
Szczegółowe informacje o zakresie usług KLIKNIJ.

Pierwszy dzień przyjęć doktora przypada na 11 grudnia (wtorek). Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem: +48 18 265 74 88.

nos

CHIRURGIA PLASTYCZNA CORAZ BARDZIEJ POPULARNA

Dzięki coraz większej świadomości, jak istotne jest holistyczne podejście do zdrowia człowieka, operacje plastyczne wychodzą z obszaru tabu. Przykładamy coraz większą uwagę do naszego wyglądu, a to wpływa znacząco na nasze samopoczucie i komfort życia. Zabiegi są dzisiaj bezpieczne, a lekarze specjalizujący się w chirurgii plastycznej dysponują nie tylko doskonałymi umiejętnościami, ale również znakomicie wyposażoną bazą techniczną. Stąd liczba wykonywanych operacji plastycznych stale rośnie.


PLASTYCZNE ZABIEGI PIERWSZEJ POTRZEBY

Chociaż chirurgia plastyczna nie kojarzy się z problemami pierwszej potrzeby nie należy zapominać, że wielu pacjentów z takimi właśnie do chirurga plastyka przychodzi. Korekcje pourazowe, rekonstrukcje, ale także zabiegi, które pozwalają uzyskać pacjentowi wygląd nie wzbudzający niezdrowego zainteresowania. Dla wielu osób chirurgia plastyczna jest szansą na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Nie zapominaj o sobie w świątecznej gorączce!

W grudniu zapraszamy do skorzystania z zabiegów, które przywrócą zmęczonej niezbyt łaskawą pogodą i przedświątecznym pośpiechem skórze świeżość i witalność. Dzięki nim twarz i dłonie - nasze najważniejsze wizytówki, odzyskają gładkość, a skóra stanie się na powrót sprężysta i żywa.
December
04
W staraniach, by świąteczny czas i koniec roku był niezwykły, często zapominamy o sobie. Zasiadamy przy świątecznym stole zmęczone i "szare". Najwyższa pora zadbać także o swoje samopoczucie i pozwolić sobie na bycie niezwykle piękną. 
W grudniu zapraszamy do skorzystania z zabiegów, których działanie przywróci zmęczonej niezbyt łaskawą pogodą i przedświątecznym pośpiechem skórze świeżość i witalność. Dzięki nim twarz i dłonie - nasze najważniejsze wizytówki, odzyskają gładkość, a skóra stanie się na powrót sprężysta i żywa. 

Zabiegi na twarz objęte 20% RABATEM: 
 • mezoterapia igłowa
 • karboksyterapia
 • pHformula
 • geneO
 • Endermolift 
Zabiegi na dłonie objęte 20% RABATEM:
 • geneO na dłonie
 • Ultraskin II Absolute
 • peeling laserowy
 • laser frakcyjny (na przebarwienia)
Z rabatu można skorzystać, kupując usługę objętą promocją w klinice ALLESTETIS lub za pośrednictwem naszego e-sklepu. Bony zakupione w sklepie można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu. 

Promocja obowiązuje do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.


PRZEJDŹ DO SKLEPU
allestetis_swieta_header_fb 1

Black Friday, czyli totalna wyprzedaż!

Tydzień szaleństwa zakupowego w ALLESTETIS - ostatni moment w tym roku na skorzystanie z oferty zabiegowej w wyjątkowej cenie.
Totalna wyprzedaż w dniach 19.11 - 25.11 obejmuje wszystkie zabiegi* w ofercie kliniki. 
January
19

Tydzień szaleństwa zakupowego w ALLESTETIS - ostatni moment w tym roku na skorzystanie z oferty zabiegowej w wyjątkowej cenie.
Totalna wyprzedaż w dniach 19.11 - 25.11 obejmuje wszystkie zabiegi* w ofercie kliniki. 

Zakupu można dokonać sklepie internetowym lub dowolnie wybranej placówce Grupy ALLMEDICA. 
Regulamin promocji dostępny jest w placówkach oraz TUTAJ.

bf_przejdz

* promocja nie dotyczy chirurgii plastycznej.

Usuwamy PRZEBARWIENIA - skutecznie. I tylko do 21 października aż 20% taniej!

Okres jesienno-zimowy to bez wątpienia najlepszy czas na pozbycie się przebarwień skórnych powstałych w okresie nadmiernej ekspozycji skóry na światło słoneczne.
Przebarwienia skóry należą do bardzo częstych zaburzeń w jej kolorycie. Część przebarwień to zmiany wrodzone, część z kolei to nabyte, które uwidaczniają się na skórze w wyniku działań szkodliwych czynników zewnętrznych.

przebarwienia_info
September
28
Jak powstają przebarwienia?
Za kolor naszej skóry odpowiedzialna jest melanina wytwarzana przez melanocyty, znajdujące się w najgłębszej warstwie naskórka. Melanina ma przede wszystkim funkcje ochronne. Powstaje pod wpływem promieni UV, czynników hormonalnych i uwarunkowań genetycznych i ma zabezpieczać naszą skórę. Nie znaczy to jednak, że im jesteśmy bardziej opaleni, tym lepiej chronieni. Bez odpowiedniej ochrony większa ilość słońca powoduje poparzenia, rozwój wolnych rodników, uszkodzenie DNA i zaburzenia w procesie powstawania barwnika skóry, kończące się właśnie przebarwieniami.

W ALLESTEIS usuwamy problem przebarwień skórnych najbardziej skutecznymi metodami, dostępnymi w chwili obecnej w medycynie estetycznej. Począwszy od peelingów z silnie działającymi substancjami aktywnymi, regulującymi procesy melanogenezy, po lasery , których użycie prowadzi do gruntownej przebudowy poddanej zabiegowi skóry, a efektem jest nie tylko usunięcie przebarwień, ale także przywrócenie skórze sprężystości.

DOSTĘPNE METODY:
Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu najlepszych marek

pHformula to hiszpańskie laboratorium rodzinne, prowadzone przez farmaceutów i lekarzy od przeszło 4 pokoleń, dokładnie od 1898 roku. Od początku istnienia misją pHformula jest dostarczanie pacjentom innowacyjnych i najbardziej skutecznych rozwiązań do walki z różnorodnymi niedoskonałościami i problemami skóry.

Terapia pHformula M.E.L.A., oparta na działaniu kwasów i witaminy C, działa niezwykle szybko i skutecznie. Dobór stopnia działania preparatu uzależniony jest od indywidualnego problemu, rodzaju skóry pacjenta i jego oczekiwań, co do ostatecznego efektu

Laser na przebarwienia - jak to działa?

Zabieg przy użyciu lasera erbowo-yagowego FOTONA  jest o wiele bardziej precyzyjny niż złuszczanie mechaniczne i daje doskonały efekt całościowej poprawy kondycji skóry. Barwnik zawarty w skórze pochłania wiązkę laserową i na skutek mechanicznego rozbicia na mniejsze cząstki (wiązka światła lasera zostaje przekształcona w fale fotoakustyczne) ulega rozproszeniu w obrębie tkanki skóry. Cząsteczki te są w sposób naturalny wchłaniane przez układ odpornościowy organizmu, a ich pozostałości usuwane przez układ odpornościowy organizmu – nadmiar barwnika trawią i i usuwają z danego obszaru komórki oczyszczające obecne w skórze, tzw. makrofagi. Zazwyczaj plamy słoneczne wymagają tylko jednego lub dwóch zabiegów do skutecznego usunięcia, choć większe i ciemniejsze plamy mogą wymagać więcej zabiegów.

fotona 1

Wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie

Laser frakcyjny CO2 Scahil to szybki i bezpieczny zabieg na przebarwienia o potwierdzonej, wysokiej skuteczności działania i długotrwałych efektach. Tajemnica skuteczności zabiegu tkwi w wykorzystaniu najwyższej jakości urządzenia, które łączy funkcje medycznego lasera CO2, lasera frakcyjnego i innowacyjnego skanera z systemem analizy skóry, który na podstawie wyników badań klinicznych dobiera optymalne parametry zabiegu dla każdej pacjentki. Zastosowanie ultraszybkiego lasera frakcyjnego redukuje do minimum ryzyko wystąpienia negatywnych efektów w postaci lokalnego przegrzania tkanek, a także w znaczący sposób skraca czas trwania zabiegu i zmniejsza jego bolesność.

Oddajemy Cię w ręce najlepszych specjalistów

Kadra medyczna ALLESTETIS to chirurdzy plastyczni, lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy z wieloletnią praktyką i bogatym doświadczeniem. Cechuje ich dbałość o dogłębną i wszechstronną diagnozę oraz indywidualne podejście w planowaniu terapii dla każdego z pacjentów, a także gotowość do służenia pomocą i odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości.

Zabiegi wykonują:

 • lek. Izabela Chramiec - Francuz
 • lek. Katarzyna Król - Jędraga
 • lek. Mateusz Nawrocki
 • kosmet. Kinga Bogacz
 • kosmet. Paulina Fryźlewicz
Jak wybrać odpowiednią metodę - umów się na bezpłatną konsultację!

Jeśli zastanawiasz się, która z metod będzie dla Ciebie najlepsza, zapytaj o to naszych specjalistów. Konsultacja i dobór metody przez lekarza lub kosmetologa daje pewność, że wybrany zabieg jest odpowiednio dopasowany do skali problemu, ale przede wszystkim do rodzaju skóry. To nie bez znaczenia dla jego skuteczności. W czasie promocji konsultacje ze specjalistami są bezpłatne – tym bardziej warto umówić wizytę.

TYLKO W PAŹDZIERNIKU PROMOCJA CENOWA – 20% – RÓWNIEŻ NA PAKIETY „NO LIMIT”!

Obawiasz się, że wybrana metoda nie przyniesie pożądanych efektów? Pamiętaj - możesz wykonać tyle zabiegów, ile to będzie możliwe bez negatywnych konsekwencji dla Twojego zdrowia. Nie odkładaj decyzji, skorzystaj z promocji już teraz - tylko do 21 października obniżamy cenę zabiegów usuwających przebarwienia o 20%.SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ CENNIK

 

ALLESTETIS - Najlepsza na Podhalu Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej!

ALLESTETIS to miejsce, gdzie kompleksowo można zadbać o urodę, korzystając z szerokiej gamy zabiegów na najwyższym światowym poziomie. Zespół ALLESTETIS stawia na najnowsze trendy i technologie dostępne na rynku, które są najskuteczniejsze i dają gwarancję bezpieczeństwa. ALLESTETIS to miejsce dla osób ceniących sobie komfort, profesjonalizm oraz najwyższą skuteczność działania. Z ALLESTETIS  można w łatwy sposób poprawić mankamenty urody, zatrzymać upływający czas czy skutecznie wymodelować sylwetkę. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny etetycznej, jak również szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych.

June
24

ALLESTETIS to miejsce, gdzie kompleksowo można zadbać o urodę, korzystając z szerokiej gamy zabiegów na najwyższym światowym poziomie. Zespół ALLESTETIS stawia na najnowsze trendy i technologie dostępne na rynku, które są najskuteczniejsze i dają gwarancję bezpieczeństwa.

ALLESTETIS to miejsce dla osób ceniących sobie komfort, profesjonalizm oraz najwyższą skuteczność działania. Z ALLESTETIS  można w łatwy sposób poprawić mankamenty urody, zatrzymać upływający czas czy skutecznie wymodelować sylwetkę. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny etetycznej, jak również szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych.


chirurgia_plastyczna_naglowek_allestetis_m

Chirurgia plastyczna nie jest już tylko zarezerwowana dla gwiazd Hollywood, obecnie jest powszechnie stosowana w korekcji defektów twarzy i ciała zarówno tych o podłożu czysto estetycznym, jak i nabytych w skutek nieszczęśliwego wypadku. Każdy kto czuje się źle w swojej skórze, może rozwiązać swój problem bezpiecznie i najwyższym poziomie w sercu Podhala – w Nowym Targu. W ALLESTETIS m.in. oferujemy zabiegi na:

Twarz:

 • Korekcja nosa
 • Korekcja uszu
 • Lifting twarzy
 • Podniesienie brwi
 • Plastyka powiek
 • Plastyka uszu

Piersi:

 • Podniesienie piersi
 • Powiększenie piersi
 • Rekonstrukcja piersi
 • Zmniejszenie piersi
 • Ginekomastia

Ciało: 

 • Liposukcja
 • Plastyka brzucha
 • Plastyka ramion
 • Plastyka ud
 • Przeszczep tkanki tłuszczowe

Inne: 

 • Korekcja blizn i zmian skórnych 


medycyna_estetyczna_naglowek_allestetis_m

Współczesna medycyna pozwala na wykonywanie zabiegów coraz to doskonalszych, zorientowanych w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, jak również rekonstrukcję sprzed tego procesu oraz korekcję niedoskonałości wybranej partii.

Do zabiegów medycyny estetycznej zaliczamy m.in. wszystkie procedury iniekcyjne tj.

 • zabiegi użyciem wypełniaczy,
 • zabiegi likwidacji zmarszczek,
 • mezoterapię igłową,
 • zabiegi likwidujące cienie i worki pod oczami,
 • nici liftingujące
 •  iniekcyjne zabiegi redukujące cellulit oraz tkankę tłuszczową.

medycyna_laserowa_naglowek_allestetis_m

Zabiegi laseroterapii to bez wątpienia najnowocześniejsze i jedne z najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają na skuteczne, szybkie i nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne leczenie ogromnej ilości problemów estetycznych.

ALLMEDICA swojej ofercie posiada zabiegi najwyższej klasy laserami: FOTONA Spectro SP (zabiegi z zakresu medycyny estetycznej) oraz Palomar Vectus (depilacja laserowa).

Laser Fotona Spectro SP, który uzyskał miano najlepszego urządzenia 2016 roku do regeneracji i odbudowy komórek skóry, w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, cechuje się najwyższą skutecznością zabiegów i dzięki połączeniu dwóch rodzajów fal (Nd:Yag i Erg:Yag) umożliwia przeprowadzenie najbardziej zaawansowanych zabiegów estetycznych i odmładzających, takich jak:

 • Endoliftingu 4D dostępnym tylko dla lasera Fotona
 • Fotoodmładzanie
 • peeling laserowy,
 • laserowe usuwanie naczynek i rumienia,
 • laserowe usuwanie przebarwień,
 • laserowe usuwanie blizn
 • laserowe leczenie trądziku.


kosmetologia_hi_tech_naglowek_allestetis_m

Zabiegi z zakresu kosmetologii HiTech to najogólniej mówiąc wszystkie te procedury, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym wkraczającym do kosmetologii pozwalają na uzyskanie lepszych, trwalszych i bardziej spektakularnych efektów terapeutycznych. Zabiegi z zakresu kosmetologii HiTech wykonywane są na obszarze całego ciała Pacjenta. Znajdują się wśród nich doskonale rozpoznawalne przez Pacjentów korzystających z kosmetologii HiTech:

 • zabiegi liftingujące i ujędrniające twarz (SONOQUEEN, PLASMA IQ),
 • procedury redukujące tkankę tłuszczową, cellulit i rozstępy (ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE LAB, Karboksyterapia Skycarbo)
 • nowatorskie rozwiązania z zakresu resurfacingu skóry (GENEO, pHformula).

 
kadra_allestetis_m

LEKARZE I KOSMETOLODZY W GABINECIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ALLMEDICA:

 • Specjalista chirurgii plastycznje, lekarz medycyny estetycznej - dr n. med. Łukasz Drozd
 • Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej - dr n. med. Aldona Stachura 
 • Specjalista dermatologii, lekarz medycyny estetycznej – lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska
 • Lekarz medycyny estetycznej – lek. med. Katarzyna Król-Jędraga
 • Lekarz medycyny estetycznej – lek. med. Izabela Chramiec-Francuz
 • Lekarz medycyny estetycznej – lek. med. Monika Zwijacz-Lampa
 • Lekarz medycyny estetycznej - lek. med. Mateusz Nawrocki
 • Kosmetolog Paulina Fryźlewicz
 • Kosmetolog Kinga Bogacz

 

DLACZEGO ALLMEDICA?

 • Nowoczesna placówka, wyposażona w innowacyjny sprzęt najnowszej technologii oraz usługi według aktualnych odkryć medycznych
 • Kadra medyczna na światowym poziomie
 • Operacje plastyczne na zgodne z najwyższymi standardami europejskimi
 • Dobór najlepszych metod rozwiązania problemu
 • Ciągły rozwój kadry, uczestnictwo w licznych kursach i seminariach, wdrażanie najnowszych rozwiązań medycznych i technologicznych
 • Życzliwa i pomocna obsługa oraz miła atmosfera
 • Prywatność, dopasowanie do indywidualnych wymagań pacjenta, najwyższy komfort wizyty i pobytu w placówce
 • Pełna dyskrecja i najwyższy profesjonalizm

Najsilniejsza technologia HIFU tylko w ALLESTETIS!

Twoja skóra straciła jędrność? Stała się wiotka i widać na niej oznaki starzenia? A może masz problemy z niechcianą tkanką tłuszczową, która nie znika, mimo diety i regularnym ćwiczeniom? ALLESTETIS stawia na kolejną niezastąpioną technologię Hi-Tech, wprowadzając do swojej oferty najnowocześniejszą i najsilniejszą na rynku technologię HIFU – ULTRASKIN II ABSOLUTE, która w sposób nieinwazyjny daje najlepszy efekt długotrwałego liftingu skóry oraz efektywnie zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej.
June
24

Twoja skóra straciła jędrność? Stała się wiotka i widać na niej oznaki starzenia? A może masz problemy z niechcianą tkanką tłuszczową, która nie znika, mimo diety i regularnym ćwiczeniom? ALLMEDICA stawia na kolejną niezastąpioną technologię Hi-Tech, wprowadzając do swojej oferty najnowocześniejszą i najsilniejszą na rynku technologię HIFU – ULTRASKIN II ABSOLUTE, która w sposób nieinwazyjny daje najlepszy efekt długotrwałego liftingu skóry oraz efektywnie zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej.

Z okazji pojawienia się nowej, wiodącej technologii, ALLMEDICA wprowadza WIELKĄ PROMOCJĘ -50% na wszystkie zabiegi likwidujące tkankę tłuszczową ULTRASKIN II ABSOLUTE na ciało! W połączeniu z doświadczonym i kompetentnym zespołem lekarzy specjalistów chirurgii plastycznej, dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii, posiadających doświadczenie najlepszych polskich i zagranicznych klinik, w ALLMEDICA można osiągnąć spektakularne efekty już po 1 zabiegu! 


JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA ULTRASKIN II ABSOLUTE? 

Zabieg Ultraskin II Absolute polega na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości (tzw. technologia HIFU) – rezultat jest uzależniony od głębokości, na jakiej deponowana jest energia. Pozwala więc uzyskać efekt liftingu, czyli ujędrnienia i wygładzenia skóry, jak również umożliwia konturowanie ciała poprzez usunięcie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. 

Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny – nie narusza bowiem ciągłości naskórka i nie wymaga znieczulenia czy późniejszej rekonwalescencji. Trwa około 60 minut. Bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności. Efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet przez 5 lat. 

ULTRASKIN II ABSOLUTE w porównaniu do innych podobnych technologii dostępnych na rynku, charakteryzuje się silniejszymi i precyzyjniej skoncentrowanymi falami ultradźwiękowymi oraz wysoką efektywnością i bezpieczeństwem. Dodatkową zaletą ULTRASKIN II ABSOLUTE jest niższy stopień odczuwanego bólu w stosunku do urządzeń konkurencyjnych oraz do 70% więcej punktów koagulacji w linii zabiegowej. 

Ultraskin II Absolute - jedyna na świecie medyczna platforma w technologii HIFU

DLACZEGO WARTO? 
 • Osiągniesz naturalne i długotrwałe efekty już po 1 zabiegu!
 • Uzyskasz efekt liftingu bez operacji, bólu i rekonwalescencji.
 • Zmniejszysz warstwę tkanki tłuszczowej.
 • Bezpośrednio po zabiegu wrócisz do swoich codziennych aktywności.
 • ULTRASKIN II ABSOLUTE to przebadana, nieinwazyjna, bezpieczna i skuteczna technologia doceniana przez pacjentów na całym świecie!

ULTRASKIN II ABSOLUTE – MODELOWANIE SYLWETKI 

Ultraskin II Absolute efektywnie zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej doprowadzając do rozpadu adipocytów przez ogniskowanie fali ultradźwiękowej na głębokości 13 mm. 

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie trwale redukują komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. 

Wskazania do zabiegu na ciało:
 • redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej (Konturowanie ciała) - brzuch, uda, pośladki, bryczesy
 • lifting wiotkiej skóry m.in. brzuch, ramiona, pachy, kolana

Z okazji pojawienia się nowej technologii, ALLMEDICA wprowadza WIELKĄ PROMOCJĘ -50% na wszystkie zabiegi likwidujące tkankę tłuszczową ULTRASKIN II ABSOLUTE na ciało! (Promocja ważna tylko do końca lutego)

Ultraskin II Absolute - zabiegi na ciało (likwidacja tkanki tłuszczowej, lifting wiotkiej skóry)

LIFTING + NAPIĘCIE I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY TWARZY 

Ultraskin II Absolute wykorzystując technologię HIFU stymuluje warstwę SMAS oraz głębsze partie skóry bez naruszania ciągłości naskórka, czego wynikiem jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja warstw skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę. 

Wskazania do zabiegu na twarz:
 • konturowanie twarzy - redukcja podwójnego podbródka, konturowanie linii żuchwy, redukcja „chomików”
 • redukcja zmarszczek- okolice oczu, czoło, okolica ust, szyja
 • lifting twarzy m.in.: uniesienie brwi, lifting powiek, podniesienie policzków, lifting szyi
Ultraskin II Absolute - zabiegi na twarz (lifting twarzy, redukcja zmarszczek, konturowanie twarzy)Rewolucja w likwidacji tkanki tłuszczowej!

Marzysz o idealnej figurze? Od dawna walczysz z uporczywą tkanką tłuszczową i mimo odpowiedniej diecie oraz intensywnym ćwiczeniom, fałdki nie znikają? Czas wypróbować nowe metody, które najskuteczniej radzą sobie z likwidacją niechcianej tkanki tłuszczowej, idealnie wyszczuplają, a dodatkowo pozwalają na precyzyjne wymodelowanie sylwetki.  Postaw na Professional Solutions dostępne tylko w ALLESTETIS!
June
24

Marzysz o idealnej figurze? Od dawna walczysz z uporczywą tkanką tłuszczową i mimo odpowiedniej diecie oraz intensywnym ćwiczeniom, fałdki nie znikają? Czas wypróbować nowe metody, które najskuteczniej radzą sobie z likwidacją niechcianej tkanki tłuszczowej, idealnie wyszczuplają, a dodatkowo pozwalają na precyzyjne wymodelowanie sylwetki.

Nauka co chwilę dostarcza nam nowych rozwiązań w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Obecnie nowoczesne technologie pozwalają osiągnąć spektakularne efekty w sposób praktycznie nieinwazyjny. ALLMEDICA stawia na najnowocześniejsze, najsilniejsze i sprawdzone metody w walce z problemami natury estetycznej, w tym niechcianą tkanką tłuszczową, a dla zwiększenia satysfakcji z wyniku i czasu kuracji, wprowadza do oferty terapie łączone, które pozwalają wielowymiarowo walczyć z problemem i osiągać jeszcze lepsze efekty!REWOLUCYJNA TERAPIA ŁĄCZONA – NAJSKUTECZNIESZE ROZWIĄZANIE W WALCE Z UPORCZYWYM TŁUSZCZYKIEM!

UltraSkin II Absolute (najsilniejsze i najnowocześniejsze ultradźwięki), Endermologie, Karboksyterapia czy Lipoliza Iniekcyjna to najskuteczniejsze zabiegi na problematyczną tkankę tłuszczową dostępne na rynku. Są to technologie i rozwiązania o najwyższej skuteczności, które pozwalają na utratę niechcianych centymetrów. Zabiegi te połączone w pakiety idealnie się uzupełniają, działają kompleksowo i dużo szybciej zapewniają oczekiwane efekty. Nie wymagają specjalnych przygotowań i długotrwałego okresu rekonwalescencji. Dodatkowo teraz w ALLMEDICA znajdziesz specjalnie skomponowane pakiety zabiegów w wyjątkowych cenach

PAKIETY ZABIEGÓW – LIKWIDACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ 

W zabiegach wyszczuplających, likwidujących tkankę tłuszczową, modelujących sylwetkę najlepsze efekty przynosi połączenie zabiegów:
 • HIFU UltraSkin II Absolute (najsilniejszy i najskuteczniejszy na świecie system wykorzystujący najnowsze rozwiązania w technologii skupionych fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu HIFU) + ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE LAB
 • ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE LAB + KARBOKSYTERAPIA SKYCARBO
 • ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE LAB + LIPOLIZA INIEKCYJNA 
Pierwszy zestaw oparty jest na najnowszej i najsilniejszej technologii HIFU - UltraSkin II Absolute. Jest to jedyny system na rynku, który pozwala na wykorzystanie aplikatora UltraDeep - 13 mm, który umożliwia penetrację głębokich warstw tkanki podskórnej gwarantując efektywną lipolizę miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. Zabieg jest jednorazowy i przynosi stałe efekty. W połączeniu z zabiegiem endermologii, czyli specjalistycznym masażem podciśnieniem, efekty są jeszcze dodatkowo spotęgowane i widoczne o wiele szybciej, skóra zostaje pobudzona do wydalenia wszelkich zbędnych substancji, w tym rozpuszczonej tkanki tłuszczowej. Endermologia sprawdza się nie tylko w lipolizie ultradźwiękami, ale również w połączniu z zabiegami iniekcyjnymi – karboksyterapią, czyli technologią podania gazu CO2 pod skórę oraz klasyczną lipolizą iniekcyjną preparatem Dermastabilon. Wymienione metody oparte są na całkowicie różnych technologiach, ale w rezultacie wszystkie powodują niszczenie i usunięcie tkanki tłuszczowej oraz redukuję centymetrów w obwodzie ciała. W połączeniu z ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE LAB efekty kuracji są wzmocnione i utrwalone, a dodatkowo poprawiona zostaje jędrność i mikrokrążenie skóry, pobudzona zostaje wymiana komórkowa i przywrócony prawidłowy metabolizm.


DARMOWE KONSULTACJE KOSMETOLOGA 

ALLMEDICA serdecznie zaprasza do skorzystania z darmowych, indywidualnych konsultacji u Kosmetolog Pauliny Fryźlewicz i Kosmetolog Kingi Bogacz, podczas których zostanie doradzona najlepsza metoda kuracji.


ltt_pakiety_allestetis