Najsilniejsza technologia HIFU tylko w ALLESTETIS!

Najsilniejsza technologia HIFU tylko w ALLESTETIS!

Twoja skóra straciła jędrność? Stała się wiotka i widać na niej oznaki starzenia? A może masz problemy z niechcianą tkanką tłuszczową, która nie znika, mimo diety i regularnym ćwiczeniom? ALLESTETIS stawia na kolejną niezastąpioną technologię Hi-Tech, wprowadzając do swojej oferty najnowocześniejszą i najsilniejszą na rynku technologię HIFU – ULTRASKIN II ABSOLUTE, która w sposób nieinwazyjny daje najlepszy efekt długotrwałego liftingu skóry oraz efektywnie zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej.
June
24

Twoja skóra straciła jędrność? Stała się wiotka i widać na niej oznaki starzenia? A może masz problemy z niechcianą tkanką tłuszczową, która nie znika, mimo diety i regularnym ćwiczeniom? ALLMEDICA stawia na kolejną niezastąpioną technologię Hi-Tech, wprowadzając do swojej oferty najnowocześniejszą i najsilniejszą na rynku technologię HIFU – ULTRASKIN II ABSOLUTE, która w sposób nieinwazyjny daje najlepszy efekt długotrwałego liftingu skóry oraz efektywnie zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej.

Z okazji pojawienia się nowej, wiodącej technologii, ALLMEDICA wprowadza WIELKĄ PROMOCJĘ -50% na wszystkie zabiegi likwidujące tkankę tłuszczową ULTRASKIN II ABSOLUTE na ciało! W połączeniu z doświadczonym i kompetentnym zespołem lekarzy specjalistów chirurgii plastycznej, dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii, posiadających doświadczenie najlepszych polskich i zagranicznych klinik, w ALLMEDICA można osiągnąć spektakularne efekty już po 1 zabiegu! 


JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA ULTRASKIN II ABSOLUTE? 

Zabieg Ultraskin II Absolute polega na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości (tzw. technologia HIFU) – rezultat jest uzależniony od głębokości, na jakiej deponowana jest energia. Pozwala więc uzyskać efekt liftingu, czyli ujędrnienia i wygładzenia skóry, jak również umożliwia konturowanie ciała poprzez usunięcie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. 

Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny – nie narusza bowiem ciągłości naskórka i nie wymaga znieczulenia czy późniejszej rekonwalescencji. Trwa około 60 minut. Bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności. Efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet przez 5 lat. 

ULTRASKIN II ABSOLUTE w porównaniu do innych podobnych technologii dostępnych na rynku, charakteryzuje się silniejszymi i precyzyjniej skoncentrowanymi falami ultradźwiękowymi oraz wysoką efektywnością i bezpieczeństwem. Dodatkową zaletą ULTRASKIN II ABSOLUTE jest niższy stopień odczuwanego bólu w stosunku do urządzeń konkurencyjnych oraz do 70% więcej punktów koagulacji w linii zabiegowej. 

Ultraskin II Absolute - jedyna na świecie medyczna platforma w technologii HIFU

DLACZEGO WARTO? 
  • Osiągniesz naturalne i długotrwałe efekty już po 1 zabiegu!
  • Uzyskasz efekt liftingu bez operacji, bólu i rekonwalescencji.
  • Zmniejszysz warstwę tkanki tłuszczowej.
  • Bezpośrednio po zabiegu wrócisz do swoich codziennych aktywności.
  • ULTRASKIN II ABSOLUTE to przebadana, nieinwazyjna, bezpieczna i skuteczna technologia doceniana przez pacjentów na całym świecie!

ULTRASKIN II ABSOLUTE – MODELOWANIE SYLWETKI 

Ultraskin II Absolute efektywnie zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej doprowadzając do rozpadu adipocytów przez ogniskowanie fali ultradźwiękowej na głębokości 13 mm. 

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie trwale redukują komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. 

Wskazania do zabiegu na ciało:
  • redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej (Konturowanie ciała) - brzuch, uda, pośladki, bryczesy
  • lifting wiotkiej skóry m.in. brzuch, ramiona, pachy, kolana

Z okazji pojawienia się nowej technologii, ALLMEDICA wprowadza WIELKĄ PROMOCJĘ -50% na wszystkie zabiegi likwidujące tkankę tłuszczową ULTRASKIN II ABSOLUTE na ciało! (Promocja ważna tylko do końca lutego)

Ultraskin II Absolute - zabiegi na ciało (likwidacja tkanki tłuszczowej, lifting wiotkiej skóry)

LIFTING + NAPIĘCIE I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY TWARZY 

Ultraskin II Absolute wykorzystując technologię HIFU stymuluje warstwę SMAS oraz głębsze partie skóry bez naruszania ciągłości naskórka, czego wynikiem jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja warstw skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę. 

Wskazania do zabiegu na twarz:
  • konturowanie twarzy - redukcja podwójnego podbródka, konturowanie linii żuchwy, redukcja „chomików”
  • redukcja zmarszczek- okolice oczu, czoło, okolica ust, szyja
  • lifting twarzy m.in.: uniesienie brwi, lifting powiek, podniesienie policzków, lifting szyi
Ultraskin II Absolute - zabiegi na twarz (lifting twarzy, redukcja zmarszczek, konturowanie twarzy)Návrat do sekcie: Aktualności